niivoapp
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 44
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 1272
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري ويژگي‌هاي خاصي دارد كه در اين مقاله آن‌ها را بررسي مي‌كنيم. شايد فكر كنيد كه همه‌ي نرم افزارهاي حسابداري تقريباً يكسان و شبيه به هم هستند. بدهي‌هاي قابل دريافت، حساب‌هاي قابل پرداخت، اسناد عمومي، صورتحساب‌ها و… را اجرا مي‌كنند. شايد در اين مورد حق با شما باشد.
يعني بايد گفت كه همه‌ نرم افزارهاي حسابداري از استانداردها و امكانات اوليه‌اي برخوردار هستند. ولي اين تنها ظاهر قضيه است. چرا كه بهترين نرم افزارهاي حسابداري تنها اين كارها را انجام نمي‌دهند و داراي ويژگي‌هاي خاص ديگري نيز هستند. اميدواريم با اطلاعات اين مقاله بتوانيم شما را در انتخاب بهترين نرم افزار حسابداري بر اساس ويژگي‌هاينرم افزار حسابداري همراهي نماييم.

بخوانيد: دانلود برنامه حسابداري چه كمكي به شما مي‌كند؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۷:۲۴ ] [ nivoapp ]

سيستم حسابداري چيست؟

در يك مفهوم كلي مي‌توان گفت سيستم حسابداري در برگيرنده‌ي تمام ارتباطات بكار گرفته شده توسط موسسه است. براي تهيه‌ي نيازهاي اطلاعاتي موسسه به وجود مي‌آيد. به‌عبارت‌ديگر فرم‌ها، سوابق، رويه‌ها، دستورالعمل‌ها و روش‌هاي پردازش اطلاعات جزء اصلي سيستم حسابداري هستند. براي استخراج گزارش‌هاي مورد نياز موسسه از آنها استفاده مي شود.ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۴:۵۴ ] [ nivoapp ]

چند حساب بانكي داشته باشيم؟

اين سوال براي همه‌ي ما پيش آمده كه واقعا چند حساب بانكي نياز داريم. ما براي پاسخ دادن به اين پرسش با تعدادي از كارشناسان صحبت كرديم. تا بفهميم چند حساب بانكي بايد داشته باشيم.ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۳۲:۳۰ ] [ nivoapp ]

نرم‌افزار حسابداري

نرم‌افزار حسابداري قلب فرآيندهاي مالي را تشكيل مي‌دهد. بايد طوري طراحي شود كه قابل استفاده در شركت‌هاي بازرگاني، خدماتي، پيمانكاري، توليدي و … باشد. نرم‌افزار حسابداري و مالي به شما امكان مي‌دهد كه فاكتور خريد كالا را ثبت ‌كنيد. سپس سند حسابداري آن را صادر نموده و در حساب‌هاي خريد كالا و شخص فروشنده ثبت مي‌كند. به طور اتوماتيك تعداد و قيمت كالاي خريداري شده و موجودي انبار را چك مي‌كند. سپس به‌طور اتوماتيك در قسمت پرداخت، چك يا وجه پرداخت شده را در سيستم ثيت مي‌كند. گزاشات مالي را به روز مي‌كند و در اختيار مسئول مربوطه قرار مي‌دهد.
استفاده از نرم‌افزار حسابداري، موجب مي‌شود شركت‌هاي كوچك و بزرگ با صرف هزينه‌ي خيلي كم كارهاي حسابداري خود را انجام دهند. اكثر شركت‌هاي بزرگ، نرم‌افزار حسابداري سفارشي شده و مخصوص به خود را دارند.


 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۵:۳۸ ] [ nivoapp ]

مفهوم حسابداري مالي

مفهوم حسابداري مالي فرايند ثبت، خلاصه‌سازي و گزارش هزاران معامله در يك كسب‌و‌كار است. تصوير دقيقي از وضعيت مالي و عملكرد يك كسب‌و‌كار را مجسم مي‌سازد. حسابداري شركت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي مي‌تواند شامل امور پرسنلي و اداري، تهيه‌ي صورت‌هاي مالي و بستن حساب‌ها باشد. علاوه‌بر‌ آن كنترل، تجزيه‌وتحليل حساب‌ها، تهيه‌ي ترازنامه و دفاتر قانوني و بسياري ديگر را نيز شامل مي‌شود.

حسابداري مالي


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۴:۴۲ ] [ nivoapp ]

تعريف حسابداري مالي

حسابداري مالي فرايند ثبت، خلاصه‌سازي و گزارش هزاران معامله در يك كسب‌و‌كار است. تصوير دقيقي از وضعيت مالي و عملكرد يك كسب‌و‌كار را مجسم مي‌سازد. حسابداري شركت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي مي‌تواند شامل امور پرسنلي و اداري، تهيه‌ي صورت‌ مالي و بستن حساب‌ها باشد. علاوه‌ بر‌ آن كنترل و تحليل حساب‌ها، تهيه‌ي ترازنامه و دفاتر قانوني و بسياري ديگر را نيز شامل مي‌شود.
حسابداري و انجام امور مالي امروزه در همه ي شركتها و بنگاه‌هاي اقتصادي اعم از كوچك يا بزرگ يك تخصص است. روند عمليات و مراودات مالي در بنگاه‌هاي اقتصادي بايستي از قواعد و اصول خاصي پيروي كند. فرقي نمي‌كند كه اين بنگاه‌هاي اقتصادي از چه نوعي هستند. به صورت موقت يا دائمي، توليدي يا صنعتي و پيمانكاري يا بازرگاني. امورحسابداري مالي و ساير عمليات مالي بايد تحت نظارت كادري مجرب و متبحر انجام شود.

حسابداري مالي

حسابداري مالي چه كمكي به كسب‌و‌كارتان مي‌كند؟

حسابداري مالي آن بخش از حرفه‌ي حسابداري است كه در شركت‌هاي بازرگاني، تجاري و خدماتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اطلاعات مالي را در قالب ترازنامه و صورت‌هاي سود و زيان به كاركنان شركت‌ها ارائه مي‌دهد. اين اطلاعات براي گزارش‌دهي به سهامداران، سازمان‌هاي دولتي و ناظران جمع‌آوري، تحليل و ارائه مي‌شوند. هدف از حسابداري ارائه‌ي اطلاعاتي است كه براي تصميم‌گيري‌هاي اقتصادي مورد نياز هستند. هدف اصلي حسابداري مالي، آماده‌سازيگزارش‌هاي مالي است. اين گزارش‌ها اطلاعاتي در مورد عملكرد شركت به اشخاص خارجي مي‌دهند. اشخاص خارجي شامل سرمايه‌گذاران، مديران و مقامات مالياتي هستند. اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهيه‌ي صورت مالي را تشكيل مي‌دهد. در واحدهاي بازرگاني، فعاليت‌هايي نظير خريد و فروش كالا، خريد ماشين آلات و پرداخت هزينه‌هاي جاري انجام مي‌گيرد. هزينه‌هاي جاري شامل اجاره، حقوق، بهاي آب و برق از جمله معاملات روزمره است. 

حسابداري مالي

حسابداري مالي براي دريافت صورت مالي

صورت مالي يكي از اجزاي مهم و اساسي در فرايند حسابداري مالي است. صورت مالي در واقع وضعيت شركت را به لحاظ مالي نشان مي‌دهد. نشان مي‌دهد پول در شركت از كجا بدست آمده و در كجا خرج شده است. همچنين نشان مي‌دهد چه ميزاني از آن براي سرمايه‌گذاري‌ها و مصارف آينده باقي مانده است. اين اظهارات براي اشخاص خارجي از جمله سرمايه‌گذاران، مديران و مقامات مالياتي در نظر گرفته شده‌اند. به صورت سه ماهه و سالانه آماده مي‌شوند. سپس مطابق با اصول عمومي حسابداري ارائه مي‌شوند.

مبناي بررسي مميزين مالياتي و اداره‌ي دارايي و ساير ارگان‌هاي مربوطه همين صورت مالي است. البته تخلف يا اشتباه در تهيه‌ي انها مي‌تواند عواقب مالي سنگيني براي شركتها داشته باشد. به همين دليل شركت‌ها براي پيشگيري از اين امر سالانه به‌صورت قانوني موظف به حسابرسي صورت مالي خود هستند. در واقع تهيه‌ي صورت مالي وابسته به ثبت و نگهداري بسياري از اسناد مالي و حسابداري است. صورت مالي براساس اين اسناد تهيه مي‌شود.اگر اين اسناد سهوا يا عمدا به درستي و صادقانه تهيه نشوند، صورت مالي بدست امده قابل اعتماد نيست. مي‌تواند توسط مميزين حسابرسي رد شود. البته مشكلات قانوني و مالي زيادي براي صاحبان مشاغل ايجاد كند.

حسابداري مالي با برنامه حسابداري نيوُ

براي داشتن تصوير مالي و گزارشات دقيق مي‌تواندي از برنامه حسابداري نيوُ پلاس استفاده كنيد.
در برنامه و اپليكيشن حسابداري نيوُ پلاس ثبت، خلاصه‌سازي و گزارش‌گيري از هر معامله خريد يا فروش به سادگي انجام مي‌شود.
وضعيت مالي شركت خود را از نظر ميزان سود و زيان، هزينه‌هاي جاري شركت، خريد و فروش و …  در برنامه حسابداري نيوُ پلاس فقط با چند كليك مديريت كنيد.

براي دانلود رايگان برنامه حسابداري نيوُ ، با توجه به نيارتان روي لينك هاي زير كليك كنيد:

دانلود برنامه حسابداري كسب و كار نيوُ پلاس
دانلود برنامه حسابداري شخصي نيوُ

رو نيوُ حساب كن !


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۱:۱۹ ] [ nivoapp ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب