niivoapp
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 21
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 1249
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

نرم‌افزار حسابداري

نرم‌افزار حسابداري قلب فرآيندهاي مالي را تشكيل مي‌دهد. بايد طوري طراحي شود كه قابل استفاده در شركت‌هاي بازرگاني، خدماتي، پيمانكاري، توليدي و … باشد. نرم‌افزار حسابداري و مالي به شما امكان مي‌دهد كه فاكتور خريد كالا را ثبت ‌كنيد. سپس سند حسابداري آن را صادر نموده و در حساب‌هاي خريد كالا و شخص فروشنده ثبت مي‌كند. به طور اتوماتيك تعداد و قيمت كالاي خريداري شده و موجودي انبار را چك مي‌كند. سپس به‌طور اتوماتيك در قسمت پرداخت، چك يا وجه پرداخت شده را در سيستم ثيت مي‌كند. گزاشات مالي را به روز مي‌كند و در اختيار مسئول مربوطه قرار مي‌دهد.
استفاده از نرم‌افزار حسابداري، موجب مي‌شود شركت‌هاي كوچك و بزرگ با صرف هزينه‌ي خيلي كم كارهاي حسابداري خود را انجام دهند. اكثر شركت‌هاي بزرگ، نرم‌افزار حسابداري سفارشي شده و مخصوص به خود را دارند.


 

7 مزيب استفاده از نرم‌افزار حسابداري

كسب‌و‌كار كوچك ( Small Business ) به كسب‌و‌كاري گفته مي‌شود، كه به صورت مستقل است. هر شركتي با كمتر از ۵۰ پرسنل در اين حيطه قرار مي‌گيرد. اين اندازه مرسوم‌ترين استاندارد تعريف شده ‌است. در آمريكا حدود ۵/۲۲ مليون كسب‌وكار مستقل از كشاورزي و زراعت وجود دارد. ۹۹ درصدشان كسب‌وكار كوچك به حساب مي‌آيند. يك كسب‌وكار كوچك نيازي به نرم‌افزار حسابداري گران‌قيمت و پيچيده ندارد. نيازي نيست كارها و امور خود را با نرم‌افزار حسابداريگران‌قيمت پيش ببرد.
در اين مطلب قصد داريم مزاياي اصلي استفاده از نرم‌افزار حسابداري در يك كسب‌وكار كوچك را خدمت شما عزيزان شرح دهيم. توضيح مي‌دهيم كه چرا كنار گذاشتن روش‌هاي حسابداري قديمي، كاري به‌ صرفه و منطقي است. اين دلايل به‌طور خلاصه به‌ قرار زير هستند.

  • صرفه‌جويي در زمان
  • محاسبه و ثبت دقيق اطلاعات مربوط به موجودي كالا، پرسنل و مشتريان
  • حذف كاغذبازي و رفع مشكل كمبود فضا براي نگهداري پرونده‌هاي مالي
  • كاربري آسان
  • ارزيابي و تخمين
  • حداقل‌كردن اشتباهات
  • گزارش

 صرفه‌جويي در زمان

استفاده از يك نرم‌افزار حسابداري مي‌تواند ساعت‌هاي زيادي از زمان شما را ذخيره كند. مي‌توانيد سيستم‌هاي دستي حسابداري و حتي در مقايسه با حسابداراني كه از اكسل و صفحات‌گسترده استفاده مي‌نمايند پيشي بگيريد. زيرانرم‌افزارهاي حسابداري ورودي‌هاي زائد و فاقد مطلوبيت لازم را كاهش داده يا محدود مي‌كنند. مانند وارد كردن مشخصات مشتري مانند آدرس در هنگام صدور فاكتور يا صورت‌حساب. در سيستم‌هاي دستي بخشي از زمان صرف وارد كردن اين مشخصات تكراري مي‌شد. در برنامه‌هاي حسابداري اطلاعات مشتريان شما فقط يك‌بار وارد مي‌شود.

 محاسبه و ثبت دقيق اطلاعات مربوط به موجودي كالا، پرسنل و مشتريان

شايد موسسه‌ي شما بدون پرسنل، بدون مشتري‌هاي زياد و فاقد فهرست طولاني از موجودي كالا باشد. در اين صورت ممكن است هيچ‌گاه به يك نرم‌افزار حسابداري نياز نداشته باشيد. اما ممكن است يك موسسه‌ي كوچك با تعداد محدودي مالك باشيد كه فهرستي از مشتريان، پرسنل و موجودي كالا در اختيار داشته باشيد. دراين‌صورت مي‌توانيد با استفاده از يك سيستم و نرم‌افزار حسابداري در وقت و هزينه‌ي خود صرفه‌جويي كنيد. ثبت‌هاي دقيق و درستي از اطلاعات مالي خود داشته باشيد.

حذف كاغذبازي و رفع مشكل كمبود فضا براي نگهداري پرونده‌هاي مالي

بايگاني كردن پرونده‌هاي مالي به دليل آن‌ كه همواره بايد ريز جزئيات اطلاعات در آن‌ها ثبت شود يكي از مشكلات هميشگي شركت‌ها بوده است. مشكل بزرگ‌تر بعدي زماني پديد مي‌آيد كه لازم باشد اطلاعاتي از اين پرونده‌ها استخراج شود. حجم زياد داده‌هاي كاغذي فرآيند جستجو و بازيابي اطلاعات را به‌ شدت كند مي‌كند. با استفاده از نرم‌افزار حسابداري مي‌توانيد هر پرونده را با جزئي‌ترين اطلاعات آن به ابر اطلاعات منتقل و براي هميشه در آنجا نگهداري كنيد. همچنين در زمان نياز به هر بخش از اطلاعات موجود در آن‌ها با يك نگاه يا جستجوي ساده به آن دست‌ يابيد.

 كاربري آسان

اكثر نرم‌افزارهاي حسابداري جوري طراحي شده‌اند كه داراي كاربري ساده باشند. به گونه‌اي طراحي مي‌شوند كه يك كاربر كه هيچ آشنايي با سيستم‌هاي مالي ندارد بتواند از آن استفاده كند. چنين كاربري حتي ممكن است به اندازه‌ي كافي دانش حسابداري نداشته باشد. نرم‌افزار حسابداري بايد بتواند براي اين نوع كاربران هم به سادگي كار كند.

 ارزيابي و تخمين

شما مي‌توانيد جريان‌هاي نقدي يا مالي خود را در آينده نزديك تخمين و برآورد كنيد.

 حداقل كردن اشتباهات

يك مزيت مهم و اساسي نرم‌افزارهاي حسابداري اين است كه اشتباهات محاسباتي با استفاده از اين سيستم‌ها به حداقل مي‌رسند. به‌عنوان مثال اجازه مي‌دهد همزمان با ورود اطلاعات درصدهاي مختلف تخفيف و نرخ‌هاي مالياتي را وارد نماييد. بدون خطاهاي محاسباتي جمع مبلغ مورد نظر را به شما ارائه مي‌كند. اگر اين محاسبات به‌صورت دستي انجام شوند، احتمال خطا بالا مي‌رود.

 گزارش

مزيت ديگر نرم‌افزارهاي حسابداري گزارش‌هايي است كه در فواصل زماني معين مي‌توان از سيستم تهيه كرد. اين گزارشات به راحتي در سيستم‌هاي مالي تهيه مي‌شوند. اين امكان را در اختيار شما قرار مي‌دهند كه روي عمليات مالي ثبت شده در سيستم نظارت و كنترل دقيق داشته باشيد. به عنوان مثال شما مي‌توانيد با استفاده از گزارش‌هاي مالي با مشترياني كه پرداخت‌هايشان تاخير دارند تماس بگيريد. با استفاده از اين گزارش‌ها زمان صرف شده به حداقل مي‌رسد.

حسابداري مالي با نرم‌افزار حسابداري نيوُ پلاس

نرم‌افزار حسابداري نيوُ پلاس تمام مزيتهاي يك نرم‌افزار كامل را دارد.
با نيوُ پلاس در محيط ساده، بدون دانش حسابداري تمام قسمتهاي كسب‌وكارتان را مديريت كنيد.
اپليكيشن نيوُ پلاس محصولي كاملاً متفاوت نسبت به نرم‌افزارهاي قديمي است.
با استفاده از تكنولوژي و دانش فني تيم نيوُ نرم‌افزار حسابداري متفاوتي ارائه شده است.

براي دانلود رايگان برنامه حسابداري نيوُ، با توجه به نيازتان روي لينك‌هاي زير كليك كنيد:
دانلود برنامه حسابداري كسب‌وكار نيوُ پلاس
دانلود برنامه حسابداري شخصي نيوُ
رو نيوُ حساب كن!

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۵:۳۸ ] [ nivoapp ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب